Hakkımızda

Dekomaxx’a Hoş Geldiniz

Dekomaxx markası ile sizler için yeni olabiliriz - ancak 36 yılı aşkın süredir, özellikle çekici, zarif ve güzel tasarlanmış ürünler üretiyoruz ve tüketici için en iyi olanı düşlüyoruz, düşünüyoruz. Hızlı modayı değil, zamandan münezzeh trendleri düşünüyoruz... Miktar yerine, kaliteyi ve sizde bırakacağı hissi düşünüyoruz... ve biliyoruz ki elde ürettiğimiz ev & mutfak eşyalarından, en iyisini sağladığımız müşteri hizmetlerine kadar yaptığımız her işte özen gösterilen detaylar bize yön veriyor.

Hayatta basit şeylerden de mutlu olunacağına inanıyoruz - önemli olan küçük şeyler. Karmaşık olmayan mutluluğun kıymetli anları bizim sürekli ilham kaynağımızdır ve bu düşünceyle, yaşam boyu sürecek ve günlük hayatlarımızın mahrem bir parçası haline gelen koleksiyonlar tasarlıyoruz.

Dekomaxx’ta yaptığımız her bir ürünün, ne kadar düşünce, dikkat ve özenle ortaya çıktığını yeterince vurgulayamayız. Umarız yaptığınız alımları, her bir ürün için gösterdiğimiz özen kadar çok seveceksiniz.

Sizinle tanışmaktan mutluluk duyuyoruz - mutlu alışverişler!Welcome to Dekomaxx

We may be new to you – but we’ve been making impeccably stylish, beautifully designed products for over 36 years. Think timeless style, not fast fashion, quality, not quantity, and an attention to detail in everything we do, from handmade home & kitchen products to our second-to-none customer service.

We believe in making the most of life’s simple pleasures – it’s the little things that matter. Precious moments of uncomplicated happiness are our constant inspiration, and it is with these in mind that we create collections that are built to last and become an intimate part of our everyday lives.

We cannot emphasise enough how much thought, care, and attention to detail goes into every item we make at Dekomaxx – we hope you’ll cherish your purchases as much as we do.

We’re delighted to meet you – happy shopping!